Inzerce-půjček-online.cz
|
Nabídka i poptávka půjček na jednom místě
Informujte se o tom:
  • Jaké jsou druhy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Jak si půjčit bezpečně a bez rizik

Půjčky problémovým klientům online

Upozornění: Web byl vytvořen v minulosti. Některé údaje na stránce již tedy mohou být zastaralé a tudíž nekorespondují se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky pro problémovou klientelu

23.9.2014

Problémovým klientem se pro poskytovatele půjček rozumí každý, kdo nesplňuje poměrně striktní pravidla. To však neznamená, že by se na trhu neobjevovaly finanční subjekty, jež se nebojí půjčovat i méně zajištěným klientům. K těmto účelům nejčastěji slouží online a SMS půjčky, které mají často pověst půjček pro problémové klienty.

Jak vybrat půjčku?

Na trhu lze objevit celou řadu společností, které nabídnou výše zmíněné služby. Nejlepším způsobem, jak najít optimální službu je internet. Většina informací je dostupná zdarma, a tak je poměrně snadné nalézt tu nejlepší půjčku. K těmto účelům pomohou srovnávače půjček, kterých je na internetu hojně.

Jak to funguje?

Tyto drobné spotřebitelské úvěry se zpravidla vyřizují online či přes zprávu SMS. Stačí tedy odeslat SMS v příslušném tvaru nebo vyplnit formulář na internetu. Poté už jen čekáte na ověření vaší žádosti a odeslání peněz na účet. Často je třeba odeslat verifikační poplatek vy výši 1 Kč, který má za úkol ověřit pravost vašeho běžného účtu.

Na co si dát pozor?

Nic však není tak růžové, jak se zdá, a tak i v případě těchto půjček lze narazit na jistá úskalí. Společnosti, které nabízí takovéto podmínky, nejsou benevolentní bez důvodu. Právě proto jsou úroky na nízkých částkách posazeny opravdu vysoko. Stejně tomu je i v případě poplatků za prodlení splácení. Vždy myslete na to, že si půjčujete nízkou částku na krátkodobé financování, kterou musíte splatit včas. Nejčastěji pak do 30 dnů od zřízení půjčky. Dále je důležité upozornit na to, že je čerpání půjček vhodné jen tehdy, kdy jste si jisti, že dané pohledávky splatíte v daném termínu a bez prodlení.
Rychlá volba:

Nemůžete-li doložit svůj příjem, přečtěte si o půjčce bez potvrzení o příjmu.

Půjčka bez doložení příjmu je pro klienty, kteří nemají příjem nebo svůj příjem nemohou doložit.

Půjčky České spořitelny jsou jedny z nejoblíbenějších bankovních půjček.

Hledáte rychlou a jednoduchou půjčku? Mohla by Vás zajímat půjčka na OP – půjčka na občanský průkaz.

Potřebujete spolehlivou nebankovní půjčku? Cetelem půjčka může být řešením pro Vás.

Co myslíte, že je nejlepší Vánoční dárek pro kluky – hokejka, fotbalový míč, autodráha? Poradíme Vám zde.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Inzerce-půjček-online.cz
Vezměte prosím na vědomí, že tento web byl vytvořen za účelem poskytnout informace. Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.