Inzerce-půjček-online.cz
|
Nabídka i poptávka půjček na jednom místě
Informujte se o tom:
  • Jaké jsou druhy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Jak si půjčit bezpečně a bez rizik

Půjčky - poptávky

Upozornění: Web byl vytvořen v minulosti. Některé údaje na stránce již tedy mohou být zastaralé a tudíž nekorespondují se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky - poptávky

29.1.2014

Na trhu je dnes velká spousta bank i nebankovních společností, které poskytnou půjčku. Mimo to je však také možné vytvořit vlastní poptávku po půjčce. Pojďme si tuto problematiku více přiblížit.

O poptávkách půjček

Zdá se vám zbytečné poptávat půjčku, když je na trhu taková nabídka? Každému může vyhovovat něco jiného a někteří klienti se s bankou nedohodnou. V tom okamžiku už mají menší možnost, kde si půjčit peníze.


Náš tip: Na internetovém portálu Maxi-Půjčky.cz se můžete informovat, jak si vybrat tu správnou půjčku.


Nebankovní půjčky jsou snadnější

Nebankovní sektor má sice mnohem menší požadavky na své klienty než banky, ale zde zase nemusí člověku vyhovovat některé podmínky, jako například vysoké úroky.

Máte vlastní představu a speciální požadavky na svou půjčku? Chcete si ji vzít za určitých podmínek, které jste nenašli v nabídce žádné nebankovní společnosti, kterou jste oslovili?

Jak zadat poptávku půjčky

Dejte si inzerát, že sháníte půjčku a uveďte podmínky, které od ní požadujete. Inzerát s poptávkou si samozřejmě můžete nechat dát do denního tisku. Mnohem efektivnější však bude, využijete-li specializované portály na internetu. Oslovíte tak mnoho lidí, kteří jsou ochotni vám za určitých podmínek půjčit peníze.

Vyberte tu nejvýhodnější nabídku

Ne vždy se jedná o nebankovní společnost, která se zaměřuje přímo na půjčky určitého typu. Rozšířené je půjčování peněz na směnku atd. Nechte si poslat různé nabídky a vyberte si takovou, která vám bude vyhovovat nejvíce a bude představovat nejmenší riziko.
Rychlá volba:

Hledáte rychlou a jednoduchou půjčku? Mohla by Vás zajímat půjčka na OP – půjčka na občanský průkaz.

Chybí Vám peníze na vybavení domácnosti? Home Credit půjčka může být řešním i pro Vás.

Půjčka bez doložení příjmu je pro klienty, kteří nemají příjem nebo svůj příjem nemohou doložit.

Nemůžete-li doložit svůj příjem, přečtěte si o půjčce bez potvrzení o příjmu.

Potřebujete půjčit až 600 tisíc? Informujte se o Expres půjčce GE Money.

Víte, jaké jsou nejvhodnější dárky pro dívky? Inspirujte se zde.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Inzerce-půjček-online.cz
Vezměte prosím na vědomí, že tento web byl vytvořen za účelem poskytnout informace. Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.