Inzerce-půjček-online.cz
|
Nabídka i poptávka půjček na jednom místě
Informujte se o tom:
  • Jaké jsou druhy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Jak si půjčit bezpečně a bez rizik

Americká hypotéka bez registru

Upozornění: Web byl vytvořen v minulosti. Některé údaje na stránce již tedy mohou být zastaralé a tudíž nekorespondují se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky se zástavou bez registru

16.2.2014

Půjčky se zástavou nemovitosti se vyznačují nižším úrokem než běžné půjčky bez zástavy Pokud se tedy rozhodujete pro půjčku a máte ve svém majetku byt nebo dům (případně pozemek), který můžete dát do zástavy, bude pro Vás výhodné požádat o tento typ úvěru.

Parametry americké hypotéky

Půjčky na cokoliv se zástavou nemovitosti neboli americké hypotéky se vyznačují několika základními parametry Předně je to minimální výše půjčky, kterou lze získat – na rozdíl od běžných bankovních nebo nebankovních spotřebitelských úvěrů, které začínají až na 10 000 Kč, s americkou hypotékou si můžete půjčit zpravidla až od 50 000 a výše Jedná se tedy o větší půjčky, určené například pro nákup auta, financování rekonstrukce nemovitosti apod Nicméně stále se jedná o půjčku neúčelovou – peníze můžete využít na cokoliv.

Dlouhá doba splatnosti

Dalším charakteristickým rysem amerických hypoték je doba splatnosti – oproti již zmíněným spotřebitelským úvěrům, které mají splatnost většinou 1 – 5 let, můžete půjčku se zástavou nemovitosti splácet 10 nebo i 20 let (někdy i například 30 let) V neposlední řadě je nutno zmínit nízkou úrokovou sazbu ve srovnání s běžnými půjčkami – půjčky se zástavou nemovitosti mají úrok velmi podobný hypotéčním úvěrů – tedy velmi nízký.

Výhodná neúčelová půjčka

Díky těmto parametrům je americká hypotéka výhodnou dlouhodobou neúčelovou půjčkou Je nabízena jak některými bankami (například Česká spořitelna nebo KB), tak některými nebankovními společnostmi U nebankovních společností se jedná zpravidla o americkou hypotéku bez registru a bez doložení příjmů a bez registru určená pro žadatele bez prokazatelného příjmu a/nebo se zápisem v registrech dlužníků
Rychlá volba:

Nemůžete-li doložit svůj příjem, může Vás zajímat půjčka bez potvrzení o příjmu.

Půjčka bez doložení příjmu je pro klienty, kteří nemají příjem nebo svůj příjem nemohou doložit.

Půjčky České spořitelny jsou jedny z nejoblíbenějších bankovních půjček.

Hledáte rychlou a jednoduchou půjčku? přečtěte si o půjčce na OP – půjčce na občanský průkaz.

Potřebujete spolehlivou nebankovní půjčku? Cetelem půjčka může být tím správným řešením.

Co myslíte, že je nejlepší Vánoční dárek pro kluky – hokejka, fotbalový míč, autodráha? Poradíme Vám zde.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Inzerce-půjček-online.cz
Vezměte prosím na vědomí, že tento web byl vytvořen za účelem poskytnout informace. Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.