Inzerce-půjček-online.cz
|
Nabídka i poptávka půjček na jednom místě
Informujte se o tom:
  • Jaké jsou druhy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Jak si půjčit bezpečně a bez rizik

Nabídka půjček

Upozornění: Web byl vytvořen v minulosti. Některé údaje na stránce již tedy mohou být zastaralé a tudíž nekorespondují se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Nabídka půjček

15.6.2014

Nabídka a inzerce půjček na náš číhá doslova na každém rohu. Inzeráty jsou často vylepené na zastávce MHD, čekají na nás v poštovní schránce, dostaneme je jako letáček při cestě po ulici, blikají na nás na internetu nebo nám dojdou jako spam do emailu.

Jelikož jsou půjčky žádané a hojně využívané, musí se poptávce přizpůsobit i nabídka půjček v inzerci i v reklamě. Čas od času ovšem nabídka půjček převyšuje samotnou poptávku, a tak nás dokonce obtěžuje.

Náš tip: Komplexního průvodce jak si vybrat tu správnou půjčku najdete na portále Maxi-Půjčky.cz.

Nabídka půjček – solidní i podvodní poskytovatelé

Nabídka půjček a vidiny zisku láká kromě solidních poskytovatelů i různé podvodníky, kteří vyžadují například poplatky předem či volání na předražené telefonní linky začínající předčíslím 900. Taková nabídka půjček je podezřelá hned v počátku, takže ji rovnou zavrhněte.

Nabídka půjček na směnku

Mezi inzeráty nabízející půjčku je častá nabídka půjček na směnku. Pakliže se rozhodnete využít nabídky půjčky na směnku, je třeba počítat s přesně stanovenými kritérii, která je nutné dodržet.

Peníze musíte splatit přesně na čas

Především musíte do určeného data splatit všechny půjčené peníze navýšené o dohodnutý úrok – ten je však obecně hodně vysoký. Pokud se tomu tak nestane, věřitel má právo vymoci si peníze jiným způsobem, například zabavením věci, exekucí apod.

Vše si v klidu rozmyslete

Půjčky na směnku si neberte v časovém presu, nýbrž si vše důkladně pročtěte. Nepodlehněte ani nátlakům druhé strany, jinak byste na to mohli doplatit.
Rychlá volba:

Nemůžete-li doložit svůj příjem, přečtěte si o půjčce bez potvrzení o příjmu.

Půjčka bez doložení příjmu je pro klienty, kteří nemají příjem nebo svůj příjem nemohou doložit.

Půjčky České spořitelny jsou jedny z nejoblíbenějších bankovních půjček.

Hledáte rychlou a jednoduchou půjčku? Mohla by Vás zajímat půjčka na OP – půjčka na občanský průkaz.

Potřebujete spolehlivou nebankovní půjčku? Cetelem půjčka může být řešením pro Vás.

Co myslíte, že je nejlepší Vánoční dárek pro kluky – hokejka, fotbalový míč, autodráha? Poradíme Vám zde.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Inzerce-půjček-online.cz
Vezměte prosím na vědomí, že tento web byl vytvořen za účelem poskytnout informace. Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.